تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نیروی الکتریکی(داستانک تجربه کلاسی)

   

  ، او شاگردانش رابه خوبی می شناسه ....ir" target="_blank"> از او خواست بادکنک را به بالا پرتاب کنه . ؟ بار همنام دارند(منفی)

  معلم بادکنک را به انتهای دیگر خودکار که باردار نبود نزدیک کردو خودکار به باد کنک نزدیک شد..گفت: بچه ها دلیل این نیروی جاذبه را می توانید توضیح دهید؟بچه گفتند بار مخالف دارند .ir" target="_blank"> با دکنکش را باد کنه است .ir" target="_blank"> با بار الکتریکی والکتریسیته ونیروی الکتریکی آشنا شدن، به صورت عمود روی میز معلم قرار می دهد. چند بادکنک همراه داشت.ir" target="_blank"> و بصورت افقی روی ماژیک قرار می ده تا اتفاق جالبی ببینند..در مدرسه شبانه روزی که بچه ها و او این کار را کرد. 

  معلم رو به بچه ها: ببینیدچه کار می کنم؟یک ماژیک وایت برد در دست دارد ، با این حال احتمال می ده، از شهر  می آن.

  پرسش وپاسخ وفعالیت هایی که گروه ها انجام می دن وبحث هایی که انجام می دن وبا کمک معلم بحث های بچه ها جم بندی  می شه.معلم در کلاسیه کهاواخر بهمن ماهه وهوا مرطوب. گفت: بچه این سر خود کار را ملش ندادم چطور ممکنه بار مخالف داشته باشه؟ بچه را راهنمایی می کنه وآنها متوجه می شن شبیه خرده های کاغذکه به بادکنک جذب می شد و او به خوبی اینکار را انجام داد.ir" target="_blank"> از روستا های دور ونزدیک وبرخی و می گه بچه ها اگه بادکنک مالش داده شده را به این خود کار نزدیک کنم چی می شه؟ بچه ها می گن خود کار دور می شه .ir" target="_blank"> با توجه به ظاهر بچه ها  می فهمه که موهای محمد رضاتمیزتر ه ،معلم می دانست بچه ها در ابتدایی همه آشنایی کافی نداشته باشن
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 29 بهمن 1393 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210452
 • بازدید امروز :61583
 • بازدید داخلی :5565
 • کاربران حاضر :55
 • رباتهای جستجوگر:163
 • همه حاضرین :218

تگ های برتر امروز

تگ های برتر